top of page

Minimalistické obrazy

Druhou kolekcí značky Aniels jsou ručně dělané texturové obrazy. Minimalismus, zemité barvy a jedinečnost. To jsou základní vlastnosti mé tvorby. V obrazu je vždy abstraktně zachyceno poselství, které má obraz představovat. Každý obraz je tvořen na zakázku, přesně podle představ budoucího majitele. 

Na základě Vaší poptávky vytvořím obraz na míru přesně podle vašich představ. Někdy stačí jen předat myšlenku a já vytvořím koncept, jaký může obraz sdělit.

 

Neváhejte se mi ozvat a vytvořme spolu obraz s příběhem, který pro vás, nebo danou osobu, bude mít vyšší význam, než jen dekorace na zdi. Těším se na vaše poptávky přes formulář nebo na mém e-mailu: rebeccazdarova@gmail.com

Kolekce Inner Animal

Kolekce 4 minimalistických, zvířecích obrazů Inner Animal má za úkol objevit v nás své vnitřní zvíře, které se nebojí vystoupit ze stáda společnosti a jde si svojí vlastní cestou ke štěstí. Kolekce byla speciálně vytvořena na výstavu pro hudební event House Of Animals, který proběhl v pražském Gabriel Loci.

Kolekce Via Vitae

Kolekce Via Vitae, neboli cesta života, vznikla pro jednu moji milou klientku. Přišla za mnou s poptávkou, jestli bych mohla vytvořit minimalistické obrazy, jako dárek pro jejího manžela k Vánocům. Jediné zadání bylo, aby obrazy zachyvcovaly jejich 3 důležité životní milníky. Svatbu, narození syna a narození dcery. Vytvořila jsem tedy napříč obrazy linky, jako znázornění každé bytosti, jejichž cesty se spojily. Nejdříve dvě linky, jako oni dva, poté další linka, jako syn a nakonec 4. linka dcery. Jsem moc vděčná za volnost tvorby a možnost zaznamenat tak úžasné události. Děkuji a těším se na další spolupráci. Výška obrazů: 150x120 cm

bottom of page