top of page

Become signature

Čemu věříme? Jakou cestou jdeme? Vše začíná uvnitř nás. Můžeme být součástí davu, nebo udělat změnu a stát se sami sebou. Proces transformace je jako objevování vnitřního hlasu, který k nám často mluví, ale my ho přesto neslyšíme. Opouštění omezujících vzorců a vytváření nových hodnot odhaluje naši skutečnou podstatu. Z tohoto důvodu je název značky inspirován jménem anděla Aniel, který doprovází na životní cestě, dává duševní sílu, jasnozření a plní sny.

Značka Aniels vznikla z vášně pro design a moderní umění v lednu roku 2020. Prvotním motivem pro vznik projektu byl pocit nedostatku designových produktů s motivem andělů, který se proměnil v touhu po vlastní značce, jejímž hlavním motivem je anděl.

Aniels andílci zakladatelka Rebecca Hořánková

Jaká byla myšlenka?

Aniels andílci zakladatelka Rebecca Hořánková

Plňte si své sny!

Každý z nás má nějaký sen, ať už velký, nebo malý. Jedna z nejdůležitějších věcí v životě, je plnit si své sny. Naším přáním v roce 2021 je cestovat a žít život naplno. Přesto, že to nebylo snadné, náš sen si pomalu plníme a Aniels andílek cestuje s námi. Sledujte, kam se náš designový andílek podíval.

Myšlenka vznikla před Vánoci 2019, když jsem šla koupit, jako dárek pro mojí maminku, andílka pro štěstí, tak jako každý rok. Žádného jsem nevybrala a řekla jsem si, co kdybych dala mami vlasní sošku andílka, a mohla tak odstartovat projekci nápadů na různé designové inovace, které mi občas nedají spát.

 

Pro naplnění mé myšlenky jsem začala hledat produktového designéra s obdobným vkusem. Kubismus, moderní umění a minimalismus. Narazila jsem na Světlanu Ciglerovou a její studio Vjemy. Daly jsme si schůzku a začalo se pracovat. Od rešerší a návrhů, po vizualizaci a 3D tisk. Po půl roce mám v rukou první kousek a zdá se mi to naprosto neuvěřitelné.

 

Těším se na další produkty, které společně vymyslíme a probudíme k životu. Některé z nich jsou již v přípravě! Nechte se překvapit.

P1010137.jpg
bottom of page