top of page

Become signature

Čemu věříme? Jakou cestou jdeme? Vše začíná uvnitř nás. Můžeme být součástí davu, nebo udělat změnu a stát se sami sebou. Proces transformace je jako objevování vnitřního hlasu, který k nám často mluví, ale my ho přesto neslyšíme. Opouštění omezujících vzorců a vytváření nových hodnot odhaluje naši skutečnou podstatu. Z tohoto důvodu je název značky inspirován jménem anděla Aniel, který doprovází na životní cestě, dává duševní sílu, jasnozření a plní sny.

Značka Aniels vznikla z vášně pro design a moderní umění v lednu roku 2020. Prvotním motivem pro vznik projektu byl pocit nedostatku designových produktů s motivem andělů, který se proměnil v touhu po vlastní značce, jejímž hlavním motivem je anděl.

Aniels andílci zakladatelka Rebecca Hořánková

Jaká byla myšlenka?

Aniels andílci zakladatelka Rebecca Hořánková

Myšlenka vznikla před Vánoci 2019, když jsem šla koupit, jako dárek pro mojí maminku, andílka pro štěstí, tak jako každý rok. Žádného jsem nevybrala a řekla jsem si, co kdybych dala mami vlasní sošku andílka, a mohla tak odstartovat projekci nápadů na různé designové inovace, které mi občas nedají spát.

 

Pro naplnění mé myšlenky jsem začala hledat produktového designéra s obdobným vkusem. Kubismus, moderní umění a minimalismus. Narazila jsem na Světlanu Ciglerovou a její studio Vjemy. Daly jsme si schůzku a začalo se pracovat. Od rešerší a návrhů, po vizualizaci a 3D tisk. Po půl roce mám v rukách první kousek a zdá se mi to naprosto neuvěřitelné.

 

Těším se na další produkty, které společně vymyslíme a probudíme k životu. Některé z nich jsou již v přípravě! Nechte se překvapit.

Plňte si své sny!

Každý z nás má nějaký sen, ať už velký, nebo malý. Jedna z nejdůležitějších věcí v životě, je plnit si své sny. Mým přáním v roce 2023 je radovat se z maličkostí a žít život naplno. Přesto, že to nebylo snadné, svůj sen dělat svými díly radost ostatním, si pomalu plním. Sledujte novinky, moji tvorbu i místa kam se se mnou designový andílek podíval.

P1010137.jpg
bottom of page